Po aplikaci

*Prvních 48 hodin je pro Vás a Vaše nové řasy zásadních a proto je potřeba dodržet naše rady. Lepidlo vyžaduje čas aby zaschlo, v opačném případě dojde k odpadnutí syntetických řas od vlastních!

*Prvních 48 hodin od aplikace se nesmí Vaše nové řasy dostat do kontaktu s vodou. Zakázána je také sauna a pára. Při cvičení dejte pozor, aby pot nestékal přes prodloužené řasy.

*První noc se snažte spát velmi opatrně. Do budoucna je lépe spát tak, abyste si řasy pokud možno nemačkali o polštář či prostěradlo.

*Na řasy nepoužívejte své produkty, mužete narušit spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Pokud chcete řasy občas přirozeně zvýraznit a zároveň ochránit spojení, používejte Coating Sealer - ochrannou řasenku / bázi.

*Pokud si přejete řasy zvýraznit více, použijte černou Volume-up Coating řasenku, speciálně vyvinutou na prodloužené řasy. Oba produkty nezapomínejte večer smývat teplou vodou.

*Pokud si chcete líčit oční okolí (make-up, stíny či linky) je třeba používat k odlíčení JB proteinové odstraňovače očního make-upu, aby nedošlo k narušení spojení vlastní a syntetické řasy.

*Oční krémy nanášejte na spodní víčka až po linii spodních řas a u horních víček maximálně 1cm pod obočí, ne níže!

*Nesprchujte si obličej. Proud vody muže slabší řasy uvolnit z folikulu dříve než by samy vypadly.

*Plavání, sauna či pára nejsou zakázané, ale je lepší před těmito aktivitami použít vždy Coating Sealer - ochrannou řasenku, aby nedocházelo k narušení lepidla.

PŘED

                                               

POTÉ