O prodlužování řas

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Tato revoluční technologie v prodlužování a zhušťování řas nechá Vaše oči vyniknout a zároveň Vám zajistí nebývalou míru pohodlí. Řasy značky JB Cosmetics jsou k nečemu takovému přímo určeny.

Nelze srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných řas v celku a prodlužování řas metodou "řasa na řasu". Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodlužených řas. Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí,při prodlužování řas je vždy přilepená jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně, ale přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou speciálně vyleštěna speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní.Vlákna řas JB Cosmetics jsou v součassnosti vylepšená o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropóruů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonalé přilepí.

Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstavá až do doby,kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

 

                                             

 

                                                                  www.jbcosmetics.cz