Lashfood produkty

KOLEKCE LASHFOOD PRODUKTŮ OD JB COSMETICS

...pro tu nejlepší péči o své vlastní řasy

 

www.lashfood.cz

Revoluční řada produktů vyvinutých firmou JB Cosmetics v USA speciálně pro růst delších, silnějších a tmavších řas. * 100% přírodní * klinicky testováno * bez obsahu lepku, prostaglandinu a syntetických příměsí * dermatologicky testováno & schváleno * netestováno na zvířatech * úspěšně prošlo spotřebitelským testem reakce klientek s citlivou pokožkou.

LASHFOOD Original - pro citlivou pokožku (8ml)     1.800 kč                                

Obsahuje více než 16 různych rostlinných extraktů a esenciální promitavíny pro růst delších, silnějších vlastních řas již během 4 - 8 týdnů. Na vývoji tohoto produktu se podílel tým špičkových lékařů z USA. Nemá žádné vedlejší účinky jako například svědění nebo podráždění pokožky. Balení vystačí na cca 4 - 5 měsícu. Aplikujte každé ráno předtím, než nanesete make-up a každý večer na čistou, suchou pokožku. Naneste aplikátorem LashFood ke kořínkům řas, stejným způsobem a ve stejném množství jako tekuté linky. Před aplikací dalších produktů nechte LashFood vstřebat do pokožky.

LASHFOOD Nano-Peptide - pro rýchly efekt (5ml)     1.600 kč

Přírodní kondicionér, založený na bázi Nano-Peptide technologie, a ještě vyšší koncetrací aktivních ingrediencí. Vyvinuto týmem vědců v oblasti kosmetiky. Klinická studie prokázala ještě rychlejší nástup účinků - tj. delší a silnější řasy - než u LashFood originál. Balení vystačí na cca 4 - 5měsíců. Aplikujte každý večer na čistou, suchou pokožku. Naneste aplikátorem LashFood ke kořínkům řas, stejným způsobem a ve stejném množství jako tekute linky. Před aplikací dalších produktů nechte LashFood vstřebat do pokožky.

LASHFOOD For Brows - na obočí (8ml)     1.600 kč

Získejte silnější a plnější obočí díky revolučnímu kondicionéru na obočí. Založeno opět na bázi Nano-Peptide technologie. Účinné látky maximálně vyživují řídke, příliš vytrhané či nejstejnoměrné obočí a tím podpoří jeho růst. Klinická studie prokázala výsledky již během 4 - 8 týdnů. Balení vystačí cca na 4 - 5 měsícu. Aplikujte každý večer na očistěné obočí. Naneste aplikátorem LashFood ke kořínkům - zejména tam, kde je občí řídke nebo chybí úplně. Před aplikací dalších produktů nechte LashFood vstřebat do pokožky. Pro rychlejší účinky používejte dvakrát denně (ráno a večer) vždy na očistěné obočí.

LASHFOOD Maskara (řasenka) & LASHFOOD Liner (tekuté linky)     400 kč

LashFood Řasenka a Lshfood Tekuté linky jsou vyvinuty taktéž Nano-peptide technologií. Pokud chcete o své vlastní řasy co nejlépe pečovat, používejte tyto podpůrné LashFood produkty, které vyživují vlastní řasy od kořínků (LF tekuté linky) až ke konečkům (LF řasenka).