Časté otázky

Z čeho jsou JB řasy vyrobené?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, které byly vytvarovány a vyleštěny do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly přirozeně. Řasy JB Cosmetics jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar.

Mohu na tyto řasy použít řasenku?

Jedinou řasenku, kterou můžete na JB řasy použít je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete u nás zakoupit ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí řasy. Umělé řasy.

Dle čeho vybírám tu správnou délku řas?

Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasa musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy poté vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadají , doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadali stále plné.

Co když mám vlastní řasy bledé?

Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten samý den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

Jak dlouho trvá první aplikace prodloužených řas?

Záleží na okolnostech, jako například na hustotě vlastních řas, nebo na požadovaném designu klientky, ale zpravidla trvá 2-3 hodiny.

Poškozuje prodloužení řas přírodní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádne poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik prodloužených řas by se mělo nalepit?

Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních řas, je dobré aplikovat co nejvíce, cca 70-80 řas.